Welcome, visitor! [ Register | Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

ÜRETİCİ

 

 :: ÜYELİK
Poşetci.com’a ücretsiz ve hızlıca üye olabilirsiniz. Üye olmak için, KAYIT OL sayfasındaki üyelik formunu doldurarak, Posetci.com‘un size sunacağı hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üye iseniz, Üye Girişi sayfasından kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz.

 :: TALEP OLUŞTURMA
Yeni sipariş oluşturabilmek için öncelikli olarak, “Talep ve Siparişler” menüsü altında yer alan Yeni Talep Formunu doldurmanız gerekir. Tekrarlayan aynı tip siparişleriniz için doldurduğunuz talep formunu şablon olarak kayıt edebilir ve kayıtlı şablonu sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

 :: TEKLİF VE SATIN ALMA
Sistemde satın alma tamamlandıktan sonra, sefer oluşturulur. Sistemden siparişinizi eş zamanlı olarak takip edebilir, araç ve yükünüzün nerede olduğunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Faturalarınızı, talep ve siparişlerinizi Raporlar bölümünden istediğiniz zaman kolayca raporlayabilirsiniz.

 :: SİPARİŞ TAKİP VE RAPORLAMA
Sistem, oluşturduğunuz talebe kısa bir süre içinde navlun teklifini iletir. Navlun teklifi, talep formunda belirttiğiniz özelliklere göre yükleme zamanından 6 saat öncesine kadar geçerli olacaktır. Teklifi uygun bulmanız durumunda satın almayı gerçekleştirmek için istediğiniz adedi sepete atabilirsiniz. Revize talepleriniz için yeni talep oluşturulur ve yeni teklif sunulur.

TÜM SORU VE ÖNERİLERİNİZİ BİZLERE BİLDİRİN >>
İLETİŞİM FORMU

 

KAZANMAYA BAŞLAYIN !

MAKİNACI TV